Larnaka a její okolí

Pokud jde o zábavu, Agia Napa ze všech kyperských letovisek vede. Nabídka letních aktivit je zde opravdu bohatá, a to především díky vzrušujícímu životu na pláži a možnostem outdoorových sportů.

Pokud jde o zábavu, Agia Napa ze všech kyperských letovisek vede. Nabídka letních aktivit je zde opravdu bohatá, a to především díky vzrušujícímu životu na pláži a možnostem outdoorových sportů. Pestrý noční život nabízí řada hotelů, restaurací, hospůdek a barů. Často se zde koná večerní zábava pod hvězdnou oblohou – s živou hudbou a tancem.

Nadpis

Oblíbenou atrakcí v létě jsou plavby lodí po okolí letoviska, např. ke Cape Greco nebo do Larnaky a zpět. Možné jsou také vícedenní plavby do Libanonu nebo Egypta.

V zimě je možné se zabavit jízdou na koni, minigolfem, hraním bowlingu apod.

Po celý rok se turistům nabízí možnost ochutnání místních specialit. Kyperské jídlo je bohaté na zrno, luštěniny, čerstvé ovoce, saláty a olivový olej. Místní pochoutkou je např. souvia - šťavnaté kousky marinovaného jehněčího masa, opékaného na rožni. Kromě restaurací nabízejících zdejší pochoutky se tu nacházejí i francouzské, italské, mexické, arabské a čínské restaurace.

Přístaviště města Larnaka

Plavba do historického města Larnaka

O Larnace použít text z https://www.hrady.cz/kostel-sv-lazara

Kostel sv. Lazara - Agios Lazaros v Larnace
Relax na plážích Kypru + JÍZDA DŽÍPY + RUČNÍ VÝROBA SÝRU HALLOUMI (letecky z Pra
Relax na plážích Kypru + JÍZDA DŽÍPY + RUČNÍ VÝROBA SÝRU HALLOUMI (letecky z Pra
8 Denní zájezd Kypr
cena od 28 990 Kč
2 termíny od 14. 5. 2023
Kypr - ostrov dvou tváří
Kypr - ostrov dvou tváří
9 Denní zájezd Kypr
cena od 29 990 Kč
1 termín od 22. 9. 2023

©2022 Cestování.cz