Ayia Napa - Hotel Flora Maria ***

Ayia Napa - Hotel Flora Maria ***

Ayia Napa - Hotel Flora Maria ***

8 - denní zájezd | Kypr

Poloha: Menší, rodinně vedený hotel je situován v centru oblíbeného letoviska Ayia Napa. Centrum města s množstvím obchůdků, barů, restaurací či zábavních podniků je vzdáleno pár minut chůze od hotelu. Známá a moc hezká Limanaki Beach je vzdálena cca 1 km od hotelu a dostanete se zde příjemnou procházkou přes centrum města. Nedaleko hotelu je i zábavní lunapark. Mezinárodní letiště v Larnace je vzdáleno cca 40 km od hotelu. Hotel doporučujeme pro strávení klidnější rodinné dovolené, případně pro mladší páry.

Pláž: Moc pěkné a vyhlášené pláže Limanaki a Nissi Beach jsou situovány cca 1 km od hotelu, kam se dostanete příjemnou procházkou centrem městečka Ayia Napa. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na plážích možnost občerstvení a vodních sportů za poplatek. Můžete navštívit také další příjemné a menší pláže v okolí.
(TourOperátor: FlyDovolená s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, směnárna, bar s posezením, venkovní terasa, venkovní bazén s terasou na slunění a s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté mohou využívat také zařízení sesterského hotelu včetně baru, restaurace a venkovního bazénu. Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách zdarma.

Vybavení pokojů: Ubytování je nabízeno v příjemně a účelně zařízených studiích s maximální kapacitou až 4 osoby. Pokoje disponují centrální klimatizací, telefonem, SAT TV, rychlovarnou konvicí nebo kuchyňkou s lednicí (vybrané pokoje), trezorem, pracovním stolem a koupenou se sprchou, fénem a toaletou. Všechny pokoje mají balkón.

Stravování: snídaně

Bez stravy, Snídaně, polopenze nebo All Inclusive – dle zvolené varianty.
Snídaně – formou bufetu.
Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. U večeře si každý klient hradí nápoje sám.
All Inclusive - zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

01.10.2021 0:00:00 8 dní PH 15 280 Kč [objednej]
08.10.2021 0:00:00 8 dní PH 15 280 Kč [objednej]
15.10.2021 0:00:00 8 dní PH 13 680 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha – Larnaca – Praha (let může být operován s mezipřistáním)- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Váhu odbaveného zavazadla 20 kg / os.- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu bez stravy - Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu - Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Fotogalerie

Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria *** Foto - Ayia Napa - Hotel Flora Maria ***