Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village ****

Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village ****

Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village ****

8 - denní zájezd | Kypr

Poloha: Příjemný prázdninový resort ve stylu vesničky je situován hned na pobřeží a v blízkosti centra letoviska Ayia Napa. Do centra letoviska je možné dojít pěšky podél pobřeží nebo po hlavní silnici, kde se klientům nabízejí bohaté nákupní a stravovací možnosti, případně využít autobus. Hotel Aktea Beach Village se nachází mezi dvěma krásnými plážemi a těmi jsou Sandy Bay a Nissi Beach. Obě pláže jsou snadno dosažitelné, cca 200 m od hotelu. Jedinečná poloha hotelu a jeho zařízení dopřeje klientům dostatek odpočinku a relaxace, stejně jako program plný zábavy a aktivit. Mezinárodní letiště Larnaca se nachází cca 40 km od hotelu.

Pláž: Překrásné a známé pláže Nissi Beach a Sandy Beach se nacházejí jen 200 m od hotelu. Pláže mají velmi pozvolný vstup do moře, tudíž jsou vhodné pro děti i neplavce. Doporučujeme vyzkoušet bohaté nabídky vodních sportů – za poplatek. Plážový servis – lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek.

Sport a zábava: Hotel nabízí velmi pestré sportovní vyžití – tenisové kurty, mini fotbalové hřiště, stolní tenis, šipky a fitness centrum. Pro odpočinek mohou klienti využít nabízeného, zpoplatněného spa centra – masáže, vířivka, parní lázeň a sauna. Děti mají k dispozici dětské hřiště, dětský bazén a dětský klub. Přes den jsou poskytovány animace, které jsou ve večerních hodinách spojené s různými zábavnými show. V letní sezóně jsou na programu i večery s živou hudbou.
(TourOperátor: FlyDovolená s.r.o.)

Ubytování: hotel ****

Vybavení: Hotel se nachází v krásné zahradě a nabízí 148 pokojů typu Studio. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bary, společenskou místnost s TV, vnitřní bazén. Ve venkovním areálu se nachází bazén, slunečníky a lehátka k dispozici zdarma, děti mohou využívat malý dětský bazén. Wifi internetové připojení je možné ve společných prostorech hotelu. Za poplatek mají hosté k dispozici služby prádelny nebo také hlídání dětí.

Vybavení pokojů: Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích typu Studio (větší pokoje) s možností jedné přistýlky – pro dítě nebo dospělou osobu. Ubytování možné také v apartmánech, zde je možnost dvou přistýlek pro děti nebo dospělé osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením (vana nebo sprcha, toaleta a fén), kuchyňským koutem, telefonem, SAT/TV a klimatizací. Trezor je možné si pronajmout za poplatek. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu.

Stravování: all inclusive

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu nebo servírovaná večeře. U večeře si každý klient hradí nápoje extra.
All Inclusive - stravování, které obnáší plnou penzi podávanou formou bufetu, během dne lehké občerstvení), neomezené množství rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v místech a časech určených hotelem.
U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

30.09.2021 0:00:00 8 dní PH 29 980 Kč [objednej]
07.10.2021 0:00:00 8 dní PH 29 980 Kč [objednej]
10.10.2021 0:00:00 8 dní PH 29 980 Kč [objednej]
14.10.2021 0:00:00 8 dní PH 29 380 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha – Larnaca – Praha (let může být operován s mezipřistáním)- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Váhu odbaveného zavazadla 20 kg / os.- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu- Uvedený typ stravy- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Fotogalerie

Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village **** Foto - Ayia Napa - Hotel Aktea Beach Village ****